Внимание! В связи поломкой почтового сервиса, не работают уведомления и оповещения по электронной почте!
После заказа, ожидайте звонка!

Нахлистовий магазин Lucky Flies запрошує на семінар 26-27 травня 2018 з майстром-інструктором EFFA Ігорем Тяпкіним

Шановні друзі!

Нахлистовий магазин Lucky Flies запрошує на семінар із видатним нахлистовим майстром-інструктором EFFA Ігорем Тяпкіним. Жива легенда, автор навчальних фільмів та неперевершений ведучий семінарів, яких за його спиною сотні. Ігор Тяпків не лише вчить, але й продовжує вчитися сам, адже нахлист не має межі знань.

У чому сенс таких семінарів? Насамперед, це майданчик для обміну інформацією. На семінарі збираються різноманітні нахлистовики з усієї країни, які діляться досвідом із своїх мандрівок, що наповнює та розширює базу знань. Окрім цього, наш магазин продемонструє новинки на ринку нахлистових вудок та котушок - усе можна буде спробувати на практиці. Якщо ви лише починаєте занурювати у глибини нахлистової науки, але наразі не маєте відповідних снастей, ми з радістю забезпечимо вас усім необхідним, лише повідомте про потреби заздалегідь.

Семінар пройде 26-27 травня 2018 року на базі відпочинку «Десна», що знаходиться практично в межах Києва на березі одноіменної річки. Умови проживання спартанські, будиночки по 3-4 людини. Вартість проживання приблизно становить 100 гривень з людини за ніч (точніша ціна стане відомою перед початком сезону). Харчування індивідуальне, на ваш смак та розсуд.


Вартість участь в семінарі - 1200 гривень. Як і в тому році, підтвердження участі, є перерахування грошей за участь, на карту 4149 4393 2002 4288 (Тестешніков В.Ю. - ПриватБанк). Якщо вас цікавить трансфер чи інші питання, ми з радістю з вами поспілкуємося. Наш спеціаліст Владислав готовий відповісти на усі ваші запитання телефоном +38050 331 35 59 та +38067 392 00 74, або в мережах Viber, WhatsApp, Telegram по останньому номеру. Будемо раді вас бачити на нашому семінарі. Повірте, зустрічі з Ігорем Тяпкіним ніколи не забуваються.

Размещено: 09.02.2018