Внимание! В связи поломкой почтового сервиса, не работают уведомления и оповещения по электронной почте!
После заказа, ожидайте звонка!

Анонс нової продукції від компанії RIO на 2019 рік, шнури, підліски і інше

Читайте про нові продукти нижче або перегляньте їх на EFTTEX (стенд CP13) 28 – 30 червня та IFTD (стенд 5182) 11-13 липня.

Компанія RIO є піонером у розробці нахлистових шнурів, лідерів і матеріалу для поводочного матеріалу. RIO постійно використовує “польовий” досвід та наукові випробування для створення найкращих продуктів на ринку для рибалок. Компанія RIO, заснована 20 років тому в горах Айдахо, продовжує розробляти інноваційні продукти, створювати та вдосконалювати революційні конструкції конусів, та добавляти більш продуктивність в технологію шнурів. Для отримання додаткової інформації про продукти RIO відвідайте www.rioproducts.com. або у українського представника www.luckyflies.com.ua

Пропозиція для прісної води:

Шнур RIO Creek. Англійське слово creek має багато значень, але в нашому випадку, це струмок. Так шнур для струмка. Конструкція конуса раздроблена так, щоб було комфортно працювати малими класами на маленьких річках, але якщо треба буде працювати комфортно та повної довжині. Він ідеально підходить для сухих мушок, невеличких німф та стримерів. Спеціальний розроблений сердечник для холодної води забезпечує максимальну продуктивність. З технологією RIO’s MaxFloat Tip гарантовано ваш шнур не потоне. Будуть доступні класи WF0-WF4F в зелено-жовтому кольорі за ціною $ 79,99.

Лінійка шнурів InTouch Big Nasty отримала різні тонущі кінці (Sink Tip). Великий передній конус та використання технології наднизького ультра-розтягнення шнура ConnectCore, призначені для великих та важких мушок. Безшовна суміш різноманітних конфігурацій конусів дає фантастичний контроль над кастингом впродовж рибалки на глибині. Доступні конфігурації шнурів float/hover/intermediate (F/H/I), float/hover/intermediate/sink 3 (F/H/I/S3), та float/intermediate/sink 3/sink 5 (F/I/S3/S5). Різні конфігурації призначені для того, щоб дати рибалкам можливість риболовлі на різних глибинах, а F / H / I – ідеальний вибір для риболовлі у верхній двох футах водяного стовпа, F / H / I / S3 відмінна лінія для риболовля глибиною 2-4 фути, а F / I / S3 / S5 ідеально підходить для риболовлі на глибині 4-8 футів. Доступний у серпні за ціною 99,99$.

Для рибалок, які їдуть глибоко в джунглі в пошуках peacock bass, dorado, та pacu, компанія RIO пропонує шнур – DirectCore Jungle Series. Його заряджений потужний фронтальний конус забезпечує легкий закид великих мушок з легкістю, а сердечник з низкою памятью викладе шнур прямо . Жорстке, тропічне покриття гарантує, що воно не злякається у сильному спеку. Існує повний варіант плаваючого шнура, та версія F/I, який має плаваючий ранінг з 30-футовою інтермедіальную головою із  яких 10-метрів прозорі. F/S3 – це плаваючий шнур, в якому передні 20 футів занурюються по типу 3 (занурювання 3-4 футів у секунду). F/S6 – це плаваючий шнур, в якому передні 20-футів шнура зануряються по  типу 6 (занурювання 6-7 футів у секунду). Доступний  вже в серпні за 119,99 $.

Рибалки  на форель можуть зробити легкий вибір лідера, це Rio Powerflex Selection. Цей пакет містить набор, там є три різних лідера на форель, довжиною 9 футів, кожен з яких є одним з найпопулярніших розмірів. Споживачі можуть вибирати між двома наборами: 9ft – 3X, 4X та 5X, а інший набор 9ft – 4X, 5X і 6X лідером. Ціна на RIO та у дилерів $12.99.

Компанія RIO також додає нову довжину у своїх популярних лідерів “Fluoroflex Trout Leaders” з довжиною 7,5 футів, та розміром з 5X до 0X за 14,99$

Пропозиції для морської рибалки:

Після успішного впровадження шнура для морської води DirectCore Flats Pro, RIO додає лінію DirectCore Bonefish з довгою головою та заднім конусом для максимальної універсальності кастінга. Середня довжина голови, має забезпечити велику вантажопідйомність та легкість подання звичайних морських мух. Доступна з WF6F і до WF9F, ця лінійка коштує за 119,99$. Виробляється у пісочному/оранжево-блакитному колеру.

Для рибалок з двурукими вудками:

Компанія RIO робить пропорцию для рибалок яки ловлять двурукими вудками, це шнур RIO InTouch Skagit Max Game Change. Це скагіт голови широко спектру конфігурацій, для задоволення рибалок яки користуються великими та важкими мушками та їм треба працювати в різних шарах води. Скажіть пока усім поганим скагіт головам, прийшов переможець, який ідеально контролює проводку та мушку. Доступні конфігурації F/H/I та F/H/I/S3, та ще F/I/S3/S5 з вагою від 425 до 725 грейн за ціною 59,99$.

Новий шнур RIO InTouch Trout Spey ідеально підходить як для двуруких спей вудок та одноруких вудок завдяки короткій голові та бездоганно інтегрованому ранінгу. Рибалки можуть використовувати звичайні лідери або VersiLeaders, роблячи їх ідеальні для німф та якось індикаторною ловлі, або ловлі на софтхакл та невеликі стримери. У наявності 230, 265, 305 і 350 грейн за 99,99$.

Нова пропозиція від RIO для рибалок яки використовують скагіт голови з легкими дворучними та одноручними вудлищами. InTouch Trout Spey Shooting Head доступний у вагах 230, 265, 305 та 350 грейн. Роздрібна ціна 49,99$.

Для форелевой спей рибалки яки ловлять великими мухами та тонущими кінцями, RIO представляє шнур Spey InTouch Skagit з коротким, потужним фронтальним конусом. Ідеально підходить для мух яки йдуть на глибіні та стримерів, цій шнур виробляється в 225, 275, 325 і 375 грейн, та має роздрібну ціну 99,99$.

Дворукі або спей рибаки яки шукають шнур для всього, RIO пропонує дивитися у бік Skagit Trout Spey Shooting Head. Доступні ваги від 200 до 375 грейн, яки легко працюють з велики та важкими мушками. Використовуючи тонучи кінцівки та ранінг RIO ви максимально досягнете рибальського відчуття. Ціна $49.99

 

RIO InTouch Skagit Trout Spey VersiTip пропонує all inclusive  в закиду великих мушок та тонущих кінцівок у ловлі форелевих. У кожній коробці є стріляюча голова з збалансованим набором кінцівок та ранінгом. Доступна в вагах – 225, 275, 325 та 375 грейн за ціною 179,99$.

Для рибалок яки шукають чогось новеньке, RIO пропонує новий ранінг, ConnectCore Metered Shooting Line. Це ранінг який має різний колір кожні 10 фітов, то б то кожні 3,048 у метричної системі вимірювань. Ця новинка дійсно порадує рибалок яки вчаться та вдосконалюють закид. Ціна 59.99$

Аксесуари:

RIO створює швидкий та простий аксесуар для мушок RIO Fly Clip , що дозволяє рибалкам швидко змінювати мухи, а також запобігати щоб лідери швидко перетворювались на дуже коротки. Є два типи доступних. Перший, це RIO Fly Clip RIO – це прості затискачі/кліпси, які добрі для маленьких мух між розмірами гачків 4-16 (залежно від розміру кліпу). Більші, яки можна закручувати, RIO Twist Clips вимагають простого повороту та ідеально підходять для більших мух на гачках 1/0-10. Кілька розмірів кліпів обох стилів придатні для більшості розмірів мушок. Доступний по 10 штук у пакетах, в трьох розмірах у чорному або бронзовому кольору за 3,99$, та для Twist Clips 5,99$

Ще один зручний аксесуар, це  RIO Kahuna LT. Пропозиція для рибалок яки шукають тонкий індикатор. Зроблений з високоякісного пвх, маючи велику плавучість, то б то це шнур у якого вийняли серцевину. Пропонується у трьох кольорах, це шартрез, помаранч та білий, та має товсту та тонку версію. У наборі який йде на продаж, вже є дротяний нитковтягувач, який полегшує монтаж. Ціна 9.99$

Та ще, RIO у наступному році нови кольори для бєкінга. Це зелений,  чорний, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, червоний, світло блакитний, темно блакитний, та жовтий у розмотуванні на 5000 ярдів за 179.99$ товщиною 20 лібров і 30 лібровий бєкінг за таку котушку 214.99$. Ще буде пропозиція по двух тоновому бєкінгу товщиною 30 лібров, котушка з намоткою 2400 ярдів, буде коштувати 199.99$

Представник бренда RIO Products в Україні - Тестешніков Владислав

Оригінал на:  https://flyfishing.in.ua/

Размещено: 02.07.2018