Колір: плямисті помаранчеві (ORANGE)

Розмір: німфові


Тонкі плямисті силіконові ніжки гарні для застосування на гачках 12 і менше.

Один з матеріалів, який з'явився в нахлисті відносно недавно, але кількість його прихильників зростає з величезною швидкістю. Подивіться на нахлистовиє мушки відомих вязальщиков, що з'явилися в останні кілька років - все частіше і частіше можна зустріти силіконові або гумові ніжки. При цьому їх застосовують при виготовленні будь-яких мушок - сухіз, німф, стримерів, морських. Я не зустрічав їх застосування в мокрих і лососевих мушок, але, схоже, що це теж незабаром зміниться.

Ніжки з силікону напівпрозорі і м'якші, ніж аналоги з гуми. Що вибрати, силікон або гуму, потрібно вирішувати в кожному конкретному випадку. Якщо потрібні пружність, жорсткість і більшу кількість акустичного шуму у воді - краще гума, якщо "грайливість і жвавість" - силікон.

Довгі силіконові ніжки, що знаходяться в хвості або крилі мушки, при проводці жваво колишуться і, як правило, дуже дратують рибу, яка прилаштовується за мушкою. Часто саме цей елемент провокує задуматися рибу на хватку.

Силіконові ніжки напівпрозорі (є кілька винятків) і це дозволяє дуже точно і дозовано доповнювати нахлистову мушку необхідними квітами. Практично всі кольори мають інтегровані блискітки.

В упаковці 80 силіконових ниток.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Тонкі силіконові ніжки Hareline Buggy Nymph Legs, помаранчеві (ORANGE) Купити за 106 грн.

  • Виробник: Hareline Dubbin, Inc.
  • Код товара: 00000023510
  • Наявність: Є в наявності
  • 106 грн.