Рекомендований розмір гачка: №4

Повна довжина висікання: близько 34-35 мм


Висікання для формування крил від американської фірми River Road Creations дозволяють швидко робити якісні імітації крил комах симетричної форми для в'язання покрокові інструкції.

Форма Universal Bug Wing Cutter може бути використана для виготовлення імітацій комах самого різного виду - бабок, бджіл і ос, мух, цикад, веснянок і так далі (залежно від розміру висікання).

Звичайно, крила можна вирізати ножицями. Чому ж тоді висікання і форми для випалювання так популярні у любителів нахлисту? Причин кілька. По-перше, при всьому можливому старанні практично неможливо вирізати абсолютно симетричні крила (навіть якщо різати одночасно, склавши матеріал). Несиметрична форма значно підвищує ефект "пропелера" (мушка при закиданні обертається, перекручуючи поводок і неправильно сідає на воду). Застосування форм для випалювання та вирубування дозволяє створювати дуже симетричні крила ручейника. По-друге, вирізання (особливо увігнутих ліній) дуже важко здійснити без створення на краях матеріалу мікропорізи. Для більшості матеріалів (зокрема, плівкових) це є причиною швидких розривів крил на рибалці. Форми і висікання також мінімізують такі пошкодження - край матеріалу залишається рівним і рівномірним.

Може використовуватися для роботи з практично будь-якими плівковими, тканинними і їм подібними матеріалами, з пінкою.

Підстава-підкладка з твердої гуми в комплекті.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Висічка крил комах Universal Bug Wing Cutter, гачок № 4 Купити за 332 грн.

  • Виробник: River Road Creations
  • Код товара: 00000026272
  • Наявність: Є в наявності
  • 332 грн.