<
Увага! Шановні клієнти!
Замовлення зроблені у нас на веб-сайті з 27.06.2020 по 06.07.2020 будуть оброблені 07.07.2020
Консультації по телефону в цій проміжок часу не доступний.
Якщо ви знаходитесь в Києві, то наш магазин відкритий на вулиці Туполєва 50/20, ви можете самостійно зробити покупку, без допомоги консультанта.

Колір: жовтий (YELLOW)


Хутро з черева оленя має природний чистий білий колір. Завдяки цьому при фарбуванні хутра саме з цієї частини оленя виходять яскраві, насичені, чисті кольори. Забарвлення хутра з боків і спини, навіть після попереднього знебарвлення ніколи не дає такий результат.

Важко російською мовою дати визначення прийому, який застосовується при в'язанні мушок з використанням цього хутра. По-англійськи два слова - "spinning hair". По-русски... Після того, як пучок такого хутра затягується по центру ниткою, його розпирає в різні боки. Потім цей пучок утрамбовують і в'яжуть наступний. Можна створювати будь-які візерунки і комбінації кольорів. Потім все "це" стрижеться для надання необхідної форми.

Наявність цього хутра обов'язково на столі в'язальника покрокові інструкції, який любить ловити на мушки типу diver і / або хутряні Поппера. У наших водах головні мисливці скуштувати мушки такого типу - щука, окунь та судак.

Розмір шматків шкури в упаковках буває дуже різний (вони поставляються в зіп-пакетах розміром 9 * 15 см і площа шкури складає мінімум 20 кв.см).

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Хутро з черева оленя Wapsi Deer Belly Hair, жовтий (YELLOW)

  • Виробник: Wapsi
  • Модель: 00000026449
  • Наявність: Є в наявності
  • 117 грн.