YouTube channel Lucky Flies Instagram Lucky Flies Facebook Lucky Flies

Нахлистовий шнур для свіч-вудилищ, яким можна робити закиди в будь-якому стилі.


Клас: 5/6

Вага голови: 430 Грейн (вага передніх 40 футів в місці зміни кольору - 350 Грейн)

Геометрія: WF ( "торпедообразная")

Довжина: 100 футів (30.5 метра)

Довжина голови: 55 футів (16.8 метра)

Колір: бежева передня частина голови, блідо-зелена задня і раннінг (BEIGE / PALE GREEN)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


Шнур RIO Switch - один з небагатьох шнурів, яким можна робити закиди свіч вудкою будь-якого виду. Унікальна геометрія дозволяє нахлистовику робити закидання одним шнуром як над головою, так і в спей-стилі - в залежності від уміння робити ті чи інші закиди і конкретної риболовецької ситуації.

Шнур легко працює з великими мушками. Довге тіло дає можливість дуже добре контролювати проводку мендінгамі. Шнур "холодноводний" - прекрасно працює в найхолоднішу погоду (при плюсовій температурі).

Для зручності використання і розуміння, де знаходиться "точка завантаження", шнур зроблений в двох кольорах. Вага передньої частини (до точки зміни кольору) вказано в описі кожної моделі.

Як і всі "універсальне", цей шнур програє чисто оверхедному і чисто спеевому шнурах, але якщо можна взяти тільки один шнур - це він.

Застосовувані оригінальні технології РІО:

Технологія, що підвищує плавучість нахлистового шнура - процес в його виробництві, в результаті якого виходить високоплавучее (з дуже низькою щільністю) тіло шнура з супер-гладкої зовнішньою оболонкою. Традиційно плавучість шнура досягається впровадженням в тіло шнура мікроскопічних повітряних порожнин, але при цьому шнур сильно схильний до зносу, розтріскування, з часом він стає як абразив (через попадання твердих частинок в такі порожнини).

Технологія, що поліпшує ковзаючі властивості шнура і його стійкість до забруднення. Фахівцями РІО розроблений особливий "букет" з ПВХ і силікону для покриття поверхні шнура при його виробництві. Застосування технології XS дозволяє створювати шнури, які більш стабільні, менш схильні залучати і збирати бруд, а в парі з технологією AgentX - плавають краще, знімаються з води легше, служать довше.


 Зроблено в США

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Шнур для свіча RIO Intouch Switch Line 5 / 6F, 5/6 клас

  • Виробник: RIO
  • Модель: 00000053766
  • Наявність: Є в наявності
  • 2856 грн.