Кінці MOW

На сьогоднішний момент практично всі рибалки світу згодні, що кінці MOW і iMOW - краще існуюче рішення для використання з Скагіт-головами. Ці полілідери повністю і багато краще за інших аналогів виконують головні функції:

(1) добре якоря голову при закиданні;
(2) відмінно розгортають великі і важкі мушки;
(3) швидко доставляють мушку і забезпечують її проводку на необхідній глибині.

Крім цього, є ще величезний плюс: їх зміна без зміни особистої кінематики закидання. Якщо мушку потрібно подати на певну глибину, раніше при використанні важких полілідеров доводилося варіювати їх довжину (чим глибше ловля, тим довше робили кінець). Природно, це призводило до того, що при кожній зміні довжини кінця було необхідно міняти техніку закидання і пристосовуватися. Самі розумієте, на практичній риболовлі приємного в цьому мало. Випуск решт MOW припинили муки рибалок - просто міняєте кінець і кидаєте в тому ж самому стилі ...

Існують два види кінцівок - це MOW та iMOW.
Відрізняються тим, що MOW, це вид заснований на плаваючий кінцях, а iMOW, на інтермедіальних. Наприклад, візьмемо MOW, 5 футів плаваючих і 5 футів потопаючих. А якщо при такій конфігурації буде iMOW, то це буде 5 футів інтермедіальних і 5 потопаючих.


Показано з 1 по 15 із 24 (2 сторінок)