Вага: 310 Грейн

Довжина: 31 фут (9.5 метра)

Колір: блідо-зелений (Ivory)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


"Скандинавські" голови RIO Steelhead Scandi створені на основі дизайну, використовуваному відомим гідом і "стілхедовой легендою" Джоном Хазел (John Hazel).
У порівнянні зі стандартними головами в скандінаском стилі вони мають великі вага передньої частини, що дозволяє зі значно меншими зусиллями закидати великі мушки і важкі тонушіе підліски. Щось середнє між звичайною скандинавської головою і скагітом - з цим шнуром чудово відчуваєш себе в умовах обмеженого простору (як зі скагітом) і він дає непогану презентацію (як сканди-голова).
Вони коротше, ніж голови RIO AFS та ідеально підходять для роботи з вудлищами довжиною 13 футів і менше.
Застосовувані оригінальні технології РІО:
Технологія, що поліпшує ковзаючі властивості шнура і його стійкість до забруднення. Фахівцями РІО розроблений особливий "букет" з ПВХ і силікону для покриття поверхні шнура при його виробництві. Застосування технології XS дозволяє створювати шнури, які більш стабільні, менш схильні залучати і збирати бруд, а в парі з технологією AgentX - плавають краще, знімаються з води легше, служать довше.
Примітка: у зв'язку з ребрендингом RIO (зміною логотипу) зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного на фото. У продуктів, що продаються в нових упаковках, також змінені назви та логотипи застосовуваних технологій.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Скандинавська голова RIO Steelhead Scandi, 310 Грейн, 31 фут

  • Виробник: RIO
  • Модель: 00000032156
  • Наявність: Немає на складі
  • 1350 грн.