Доставка і оплата

Наш магазин фізично знаходиться за адресою: м Київ, вул. Туполєва 50/20 (3-й поверх). Ми можемо відправляти наші товари за межі міста Київ у відповідності з викладеними нижче правилами.


1. Прийом замовлення


1.1. Підтвердженням факту прийняття замовлення на нашому сайті, є повідомлення про прийом замовлення, отримане на адресу електронної пошти (e-mail), вказаний Вами при оформленні замовлення. Якщо Ви не отримали таке повідомлення, Ваше замовлення не прийнято і недоступно для обробки (ми його не бачимо).

1.2. Після прийняття замовлення ми його комплектуємо (як правило, протягом доби), після чого на вказаний Вами в замовленні e-mail або sms на ваш телефон, буде відправлено повідомлення з сумою і реквізитами платежу. Якщо протягом доби-двох після оформлення замовлення Ви не отримали таке повідомлення, будь ласка, перевірте папку "Спам" у своїй електронній пошті, або зателефонуйте нам. Будь ласка, читайте новини, можливо бувають ситуації, що ми на рибалці, чи проводимо якийсь то захід, то не зможемо відповісти.

1.3. Замовлений Вами товар бронюється на 3 (три) робочих дні. Протягом зазначеного терміну Ви можете змінити способи оплати та доставки. Якщо протягом зазначеного строку Ви не провела оплату, Ваше замовлення анулюється.

1.4. Замовлення приймаються в електронному вигляді, у вигляді виключення, тільки одиничний товар.

2. Оплата


2.1. Оплатити замовлені товари Ви можете готівкою (при самовивозі) або банківським переказом (при відправці товару за межі Києва). Ми відправляємо тільки постійним клієнтам замовлення післяплатою. Ми впевнені, що достовірну інформацію про нашу репутацію Ви легко зможете отримати на будь-якому українському форумі, пов'язаному з нахлистовою тематикою. Якщо Вас не влаштовує попередня оплата замовлення - ласкаво просимо в наш магазин, ми завжди із задоволенням чекаємо покупців.

2.2. Якщо Ви маєте дисконтну картку, Ваша знижка буде врахована в повідомленні про оплату.

2.3. При оплаті банківським переказом Вам буде необхідно в будь-якому банківській установі провести оплату відповідно до відправленими Вам по електронній пошті даними. Витрати на здійснення переказу грошей оплачуються Вами. Як правило, ми пропонуємо і приймаємо оплату на корпоративну банківську картку Приватбанку.

2.4. При розрахунку термінів відправки товарів просимо враховувати час, необхідний банкам для зарахування Ваших грошей на наш розрахунковий рахунок.

2.5. Оплата Вами замовлення є акцептом (повним і безумовним прийняттям) Правил і умов продажу нашого магазину.

3. Доставка


3.1. Самовивіз. Виберіть цей спосіб, якщо Вам зручно самостійно забрати його з магазину в м.Києві. Додайте замовлення і узгодьте час Вашого приїзду в магазин (г. Київ, ул. Туполєва 50/20, 3-й поверх). Час роботи магазину - з 10-00 до 20-00, в неділю - до 17-00.

3.2. Відправлення товарів за межі міста Київ проводиться протягом 1-3 робочих днів з моменту зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок (на картку). Замовлення відправляються двічі на тиждень (як правило, у вівторок і четвер), можливий зсув днів.

3.3. Доставка товарів за межі міста Київ виробляється головним чином з використанням послуг недержавної кур'єрською (поштової) служби "Нова Пошта".

3.4. За замовчуванням пересилання всіх відправляються товарів страхується нами. Ви можете відмовитися від оплати страховки (обов'язково вкажіть це в коментарях при оформленні замовлення), але в цьому випадку ми не несемо ніякої відповідальності за товар після передачі його перевізнику.

3.5. Для кур'єрської доставки по території України ми можемо використовувати послуги практично будь-якого обраного Вами перевізника (визначається в кожному конкретному випадку). В цьому випадку, ймовірно, ми попросимо Вас оплатити наші додаткові витрати на упаковку і транспортування по Києву.

3.6. Завжди просимо Вас залишати в замовленні номер контактного телефону, щоб ми і / або представник кур'єрської служби міг зв'язатися з Вами.

3.7. Ми не обмежуємо Вас у виборі способу доставки. Якщо Вам зручний певний спосіб (поїздом, «Автолюксом», «Нової поштою», інший бажаної Вами кур'єрською службою і т.д.) - вкажіть це у додатковій інформації при оформленні замовлення, і ми докладемо максимум зусиль для виконання Ваших побажань. Проте, ми залишаємо за собою право відмовитися від відправки замовлення через обраного Вами перевізника.

3.8. Фактична вартість послуг перевізника з доставки, оплачується Вами при отриманні замовлення у перевізника у Вашому місті.

3.9. При самовивозі, яка не оплачуватися при його отриманні (був оплачений раніше банківським переказом або іншим методом) видається виключно за пред'явленням документа, що посвідчує особистість (паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт), і документа, що підтверджує оплату, особі, яке оплатило товар.

3.10. Ви маєте повне право щодо повернення / заміни товару, надані чинним законодавством України. Якщо повернення / заміна товару не пов'язані з браком в товарі, Вам необхідно буде оплатити всі витрати, пов'язані з пересилкою товарів.

3.11. Доставка за межі України проводиться за допомогою державної поштової служби "Укрпошта". Вартість доставки додається до вартості товару.

Дякуємо за вибір нашого магазину і сподіваємося, що якість наших товарів і послуг не розчарує Вас.