Доставка і оплата

1. Прийом замовлень.

1.1. Підтвердженням факту прийняття замовлення на нашому сайті є отримання відповідного повідомлення, яке ми надсилаємо на вказану Вами при оформленні адресу електронної пошти(e-mail) та/або СМС. Якщо Ви не отримали таке повідомлення, Ваше замовлення не прийнято і недоступне нам для обробки (ми його не бачимо).

1.2. Наша система покупок автоматизована, як при прийомі замовлення, так і в подальшому при його обробці. Вам будуть надходити повідомлення про зміну статусу замовлення від абонента 'Lucky Flies”, а в разі збоїв системи з номерів телефонів вказаних на сайті в розділі "Контакти". Все електронне листування відбувається з домена luckyflies.com.ua

1.3. Замовлення приймаються тільки в електронному вигляді шляхом переміщення товару в корзину та оформлення купівлі в інтернет-магазині. В разі збоїв системи, або інших причин, які унеможливлюють/ускладнюють оформлення замовлення Ви можете здійснити купівлю зв'язавшись з нами по телефону вказаному в розділі "Контакти", або шапці цього сайту.

2. Оплата замовлених товарів.

2.1. Ціни на сайті є актуальними, але в разі різкого коливання курсу долара можуть бути змінені нами до моменту повної оплати товару.

2.2. Оплата замовлених товарів здійснюється банківським переказом. Реквізити для здійснення оплати та остаточна сума замовлення вказуються нами в СМС. Якщо Ви маєте дисконтну картку і Ваша знижка поширюється на замовлений товар, це буде вказано в повідомленні.

2.3. Оплата Вами замовлення є акцептом (повним і безумовним прийняттям) Правил і умов продажу нашого магазину.

2.4. Ми не відправляємо товар без повної попередньої оплати (зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок).

2.5. Замовлений Вами товар бронюється на 2 (два) робочих дні. Якщо протягом зазначеного строку Ви не здійснили оплату, Ваше замовлення анулюється.

3. Доставка товарів.

3.1. Відправка товарів здійснюється тільки після повної їх оплати (зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок).

3.2. По можливості ми відправляємо всі замовлення протягом одного робочого дня (в день оплати) при умові, якщо оплата згідно (п.3.1.) здійснена до 15:00. В іншому випадку відправлення буде здійснено наступного робочого дня. В разі неможливості з якихось причин здійснити відправку у вказаний термін ми обов'язково Вас повідомимо.

3.3. Послуга доставки оплачується Вами при отриманні замовлення у перевізника за його тарифами.Дякуємо за вибір нашого магазину і сподіваємося, що якість наших товарів і послуг залишить у Вас приємні враження!