Компанія RIO PRODUCTS


У 1990 році Джим і Кітті Вінсент заснували РІО в горах Айдахо на ідеї про те, що виключні рибальські продукти повинні будуватися рибалками для рибалок. Більше двадцяти п'яти років по тому ми все ще перебуваємо в штаті Айдахо і рухаємося в тому ж напрямку.

Більшість з нас тут пристрасні нахлистовики, які проводять весь день, в холодних і чистих річках Айдахо, ловимо і на делікатні сухі мушки і на величезні стримера, риба за рибою ... суцільна рутина. Ми навіть не будемо згадувати про жах, коли доводиться боротися з тарпоном, а потім з бонефіш і все це в тропіках, в прозорій морській бірюзовой воді.

Це правда, що співробітники RIO жертвують буквально тисячі і тисячі годин на дослідження, на розробку і вдосконалення нашої продукції, так що, коли начальник або дружина виштовхують вас за двері, щоб змусити вас піти на риболовлю - ще раз, ви будете мати задоволення кидати та використовувати найкращі нахлистові шнури.

І навіть після всіх цих років самовідданої роботи і відданості створення самих всебічних і технічно досконалих в галузі нахлистових шнурів (призначених для практично всіх істот з лускою), наші почуття залишаються так само сильні, як і коли ми вперше почали цей подорож і створили перший шнур.

Деякі можуть хмикнуть і сказати, що ми просто фанатики, які використовують свої егоїстичні потреби для створення самих витонченої нахлистовою продукції, і ще посилено випробуваної перед тим, як вам запропонувати ... але ми називаємо це гордістю ... гордість дати вам абсолютно якісну річ, за яку не буде соромно нам.

Розробка будь-яких продуктів, не буде відбуватися саме по собі, тобто-придумали, зробили і пропонуемо, цей рівень вимагає ще тисячі годин на воді, але якщо це хтось повинен зробити, то хтось - це компанія РІО Продуктс.

Незалежно від того, яку продукцію, рівень цін, ви вибираєте, ви можете знати, що кожен нахлистовий шнур зроблен на нашому виробництві в США, фабрика Idaho Falls, це близько до наших преміальних, випробувальних полігонів, Henry's Fork і the South Fork на річці Снейк в Айдахо.

Виробництво «нахлистового шнура» - це складний бізнес, який вимагає неймовірно складного обладнання. Ви не просто купуєте обладнання для виробництва нахлистових шнурів, починаєте робити і пропонувати шнури. В основному більшість деталей, програмного забезпечення та електроніки спроектовані і виготовлені фахівцями науково-дослідного і дослідно-конструкторського бюро на місці.

Існує багато кроків, щоб зробити нахлистовий шнур вищої якості, звичайно всіх дій занадто багато щоб проілюструвати це, але ми розповімо трохи про ключові кроки, які включають в себе: висушування матеріал серцевини, змішування основних компонентів покриття, нанесення покриття на серцевину, затвердіння покриття шнура , намотування шнурів на окремі котушки, зварювальні петлі на кінцях, друк системи маркування шнурів Easy ID, від компанії RIO і упаковка шнурів в коробки.

Абсолютно кожен шнур проходить численні перевірки якості протягом декількох етапів виробництва, також інтенсивне тестування продукту в лабораторії і на воді. На жаль, ми не проводимо тури, щоб продемонструвати дивовижну магію того, як створюється нахлистовий шнур, але ми зробили коротке відео про процес, дивіться його нижче.

Наш магазин "Lucky Flies" пишається, що представляє нахлистову продукцію компанії RIO Products в Україні вже тривалий час. Якість продукції компанії напевно є еталоном для всіх виробників нахлистових шнурів. Не секрет, що напевно найбільша кількість шнурів підробляють на китайському ринку, це шнури RIO Products, а зазвичай підробляють тільки популярні речі. Коли людина потрапляє в середовище нахлиста, він губиться серед компаній виробників, шукає йому придбати оптимальне, наприклад за ціною-якість, але купуючи продукцію Ріо він не зробить помилки, зупинивши свій вибір на бюджетній серії шнурів або преміальний шнурах зробленими з технологією InTouch.