Нахлистовий шнур RIO AVID Trout WF6F

Колір: блідо-жовтий

Геометрія: WF ("торпедообразная")

Довжина: 90 футів (27.4 метра)

Довжина голови: 38 футів (11.58 метра)

Зроблено в США


Нахлистовий шнур RIO AVID розроблений для нахлистовиків, який потрібен для закидання трохи агресивних конфігурація голови і трохи важче стандарт ваг. З такими параметрами, особливо початківці рибалки просто закохуються в цей недорогий шнур. Шнур має самозмащувальної поверхню і має низьку пам'ять в холодних умовах. Це шнур для тих хто ловить одним шнуром, завжди і всюди.


XS (Extreme Slickness) - Технологія, що поліпшує ковзаючі властивості шнура і його стійкість до забруднення. Фахівцями РІО розроблений особливий "букет" з ПВХ і силікону для покриття поверхні шнура при його виробництві. Застосування технології XS дозволяє створювати шнури, які більш стабільні, менш схильні залучати і збирати бруд, а в парі з технологією AgentX - плавають краще, знімаються з води легше, служать довше.

AgentX - технологія, що підвищує плавучість нахлистового шнура. Це процес в його виробництві, в результаті якого виходить високоплавучій (з дуже низькою щільністю) внутрішній шар шнура з супер-гладкої зовнішньою оболонкою. При традиційних методах плавучість шнура підвищується впровадженням в тіло шнура мікроскопічних повітряних порожнин, при цьому шнур сильно схильний до зносу, розтріскування, з часом він стає як абразив (через попадання твердих частинок в такі порожнини).

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур RIO AVID TROUT, клас WF6F Купити за 1716 грн.

  • Виробник: RIO Products
  • Код товара: 00000056705
  • Наявність: Є в наявності
  • 1716 грн.