Колір: червоно-коричневий (BROWN STONE)


STS - абревіатура слів "Salmon-Trout-Steelhead" (Лосось-Форель-стальноголового лосось). Цей даббінга робиться в неймовірному кількості квітів. Щодо жорсткий з яскраво вираженим блиском, він може застосовуватися при в'язанні мушок для будь-яких видів риб - від морських і щучих стримеров до німф і мокрих мушок на 14-му гачку. Він грубуватий для тел сухих мушок, але може бути використаний при формуванні грудки (Торакс).

Він легко наноситься на даббінговую нитку і чудово виглядає в даббінговой петлі. Має відносно довгі волокна - це дає можливість його розпушується і отримувати об'ємні тіла. За структурою нагадує даббінга з тюленя (морського котика) - напівпрозорий, блискучий (світло як відбивається від нього, так і заломлюється в волокнах), помірно жорсткий.

Цей даббінг можна застосовувати як самостійно, так і змішувати його з будь-якими іншими даббінга - як для додання додаткового блиску і жорсткості (наприклад, при змішуванні з натуральними даббінга), так і навпаки, для пом'якшення блиску (при використанні з Ice Dub або SLF Prism).

Чудовий даббінга, використання якого сподобається будь-якому нахлистовику.

У третьому відео-ролику Ви можете подивитися, як можна якісно змішувати різні даббінга.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Даббінг Hareline STS Trilobal Dubbing, червонувато-коричневий (BROWN STONE) Купити за 70 грн.

  • Виробник: Hareline Dubbin, Inc.
  • Код товара: 00000026251
  • Наявність: Є в наявності
  • 70 грн.