Колір: сірий (GREY)


STS - абревіатура слів "Salmon-Trout-Steelhead" (Лосось-Форель-стальноголового лосось). Цей даббінга робиться в неймовірному кількості квітів. Щодо жорсткий з яскраво вираженим блиском, він може застосовуватися при в'язанні мушок для будь-яких видів риб - від морських і щучих стримеров до німф і мокрих мушок на 14-му гачку. Він грубуватий для тел сухих мушок, але може бути використаний при формуванні грудки (Торакс).

Він легко наноситься на даббінговую нитку і чудово виглядає в даббінговой петлі. Має відносно довгі волокна - це дає можливість його розпушується і отримувати об'ємні тіла. За структурою нагадує даббінга з тюленя (морського котика) - напівпрозорий, блискучий (світло як відбивається від нього, так і заломлюється в волокнах), помірно жорсткий.

Цей даббінг можна застосовувати як самостійно, так і змішувати його з будь-якими іншими даббінга - як для додання додаткового блиску і жорсткості (наприклад, при змішуванні з натуральними даббінга), так і навпаки, для пом'якшення блиску (при використанні з Ice Dub або SLF Prism).

Чудовий даббінга, використання якого сподобається будь-якому нахлистовику.

У третьому відео-ролику Ви можете подивитися, як можна якісно змішувати різні даббінга.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Даббінг Hareline STS Trilobal Dubbing, сірий (GREY) Купити за 70 грн.

  • Виробник: Hareline Dubbin, Inc.
  • Код товара: 00000026237
  • Наявність: Є в наявності
  • 70 грн.