Кольори:

- флуо-рожево-оранжевий (FL FLAME)

- флуо-помаранчевий (FL ORANGE)

- пурпурний (PURPLE)

- флуо-жовтий (FL YELLOW)

- флуо-світло-вишневий (FL CERISE)

- червоний (RED)

- бордовий (CLARET)

- чорний (BLACK)

- шартрез (FL CHARTREUSE)

- яскраво-помаранчевий (HOT ORANGE)

- флуо-рожевий (FL PINK)

- флуо-золотисто-рожевий (FL SHELL PINK)


Набір даббінга яскравих лососевих квітів.

STS - абревіатура слів "Salmon-Trout-Steelhead" (Лосось-Форель-стальноголового лосось). Цей даббінг робиться в неймовірному кількості квітів. Щодо жорсткий з яскраво вираженим блиском, він може застосовуватися при в'язанні мушок для будь-яких видів риб - від морських і щучих стримеров до німф і мокрих мушок на 14-му гачку. Він грубуватий для тел сухих мушок, але може бути використаний при формуванні грудки (Торакс).

Він легко наноситься на даббінгову нитку і чудово виглядає в даббінговой петлі. Має відносно довгі волокна - це дає можливість його розпушується і отримувати об'ємні тіла. За структурою нагадує даббінга з тюленя (морського котика) - напівпрозорий, блискучий (світло як відбивається від нього, так і заломлюється в волокнах), помірно жорсткий.

Цей даббінг можна застосовувати як самостійно, так і змішувати його з будь-якими іншими даббінга - як для додання додаткового блиску і жорсткості (наприклад, при змішуванні з натуральними даббінга), так і навпаки, для пом'якшення блиску (при використанні з Ice Dub або SLF Prism).

Чудовий даббінг, використання якого сподобається будь-якому нахлистовику.

У третьому відео-ролику Ви можете подивитися, як можна якісно змішувати різні даббінга.

Набір продається в коробочці з дванадцятьма відділеннями. Для того, щоб взяти необхідну кількість даббінга, немає необхідності відкривати кришку коробки - на тильній її стороні є отвори, через які можна (потрібно) діставати даббінг.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Набір даббінга Hareline STS Trilobal Dubbing Salmon Steelhead Dispenser

  • Виробник: Hareline Dubbin, Inc
  • Модель: 00000023542
  • Наявність: Є в наявності
  • 535 грн.