Колір: флуо-жовті (FL YELLOW)
Дуже маленькі пір'я страуса - їх розмір можна порівняти з розміром пір'я марабу (як правило, 6-10 см в довжину).
Набули величезної популярності у любителів лову лососевих для в'язання йоржика-коміра у покрокові інструкції на трубках, при виготовленні інтрудеров і Спей-мушок. В даний час використовуються і при в'язанні стримеров.
При використанні цього пір'я досить одного-двох обертів - борідки мають пристойний обсяг і цього вистачає для створення силуету, який дихає під водою, як би охоплюючи мушку пухнастими живими щупальцями. Деякі в'язальники видаляють борідки з одного боку пера перед формуванням йоржика.
В основній масі пір'я мають досить тонку ость, товщина якої дозволяє намотувати перо на цівку. Якщо ость товста (або після використання кінчика пера), борідки відмінно укладаються з використанням даббінговой петлі - таким чином все борідки пера можуть бути задіяні в муховязальном процесі.
В упаковці 12 пір'я. Іноді трапляються темніші пір'я (пофарбовані поверх сірого натурального кольору).
Мікро-пір'я страуса Wapsi Ostrich Marabou, флуо-жовті (FL YELLOW)
- Виробник: Wapsi
- Код товару: 00000032079
- Доступність: На складі
-
154.00 грн.




