Колір: флуо-червона (RED)
Розмір: тонка (FINE) - діаметр 2,00 мм
Синель (Chenille) - дуже популярний у любителів нахлисту і широко використовуваний матеріал для в'язання мушок, а саме формування їхніх тіл.
Досить міцна і стійка, вкрай проста у використанні, вимагає мінімум часу для підготовки і при в'язанні, що випускається в величезному асортименті кольорів і розмірів - всі ці якості роблять цю пухнасту нитку майже необхідної на робочому місці в'язальника мушок. З її допомогою формують тіла у мушок будь-яких типів і розмірів - німф і мокрих, стримерів, лососевих, морських (крім, хіба що, сухих мушок - чесно кажучи, не зустрічав). І, звичайно ж, найвідоміша мушка, при в'язанні якої можна використовувати будь-які синіли - знаменитий і уловистий Вули Баггер (Wooly Bagger).
Синель флуоресцентна Danville's Nylon Chenille випускається в яскравих, "кричущих" флуоресцентних кольорах і може використовуватися як для формування тіла цілком, так і для створення "точок прицілювання" на тілі мушки.
В упаковці 3 метри.
Синель флуоресцентна Danville's Nylon Chenille, тонка червона (FINE, RED)
- Виробник: Danville Chenille Company, Inc.
- Код товару: 00000028100
- Доступність: На складі
-
75.00 грн.




