20 штук в упаковці.

Застосування шипів для забродних взуття значно полегшують пересування риболова по оброслому камінню і колодах, роблячи його НАБАГАТО безпечніше і комфортніше.

Ці шипи зроблені американською компанією Kold Kutter і апріорі призначені для шипованих коліс мотоциклів, снігоходів і квадроциклів. Проте, вони давно і успішно застосовуються рибалками у всьому світі - співвідношення ціна / якість роблять їх на 100% застосовними для шипованої забродних взуття. Про це свідчать відгуки рибалок-практиків на форумах і статті на найбільш "просунутих" сайтах (Hatch Magazine, Speypages.com - можна "нагугліть" дуже багато відгуків і обговорень на цю тему). Вони стираються швидше шипів з твердостоповий елементами (за деякими оцінками в 1.5 рази швидше), але і ціна майже в 10 разів нижче.

Якщо звернути увагу, ми пропонуємо модель в більш новому виконанні, ніж описана в згаданих статтях. Від старої вона відрізняється більш дрібним різьбленням (як це не дивно, але з такою вони краще тримаються в основі) і збільшеною твердістю (у старій моделі - 52 по Роквеллу).

Загальна довжина шипа 15 мм: близько 10 мм різьблення і 5 мм головка. На другому фото - шип, укручені в стандартне висадкове гніздо гумової підошви забродних черевика. Вкрутити шипи можна або викруткою, або гайковим ключем. Або звичайнісінькою монетою...

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Шипи для забродних черевик Lucky Flies, 20 штук Купити за 106 грн.

  • Виробник: Lucky Flies
  • Код товара: 00000041582
  • Наявність: Є в наявності
  • 106 грн.