Клас: 7

Вага перих 30 футів голови: 260 Грейн

Геометрія: WF ("торпедообразная")

Довжина: 90 футів (27.4 метра)

Довжина голови: 33 фути (10.1 метра)

Колір: персикова голова, зелено-болотний ранінг (Beige / Camo)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


Нахлистовий шнур RIO InTouch Single Handed Spey - фантастичний інструмент для ідеального виконання ролл- і спей-закидів одноручному вудилищі.

Основна частина ваги голови зміщена в задню частину - така конфігурація найбільш ефективно завантажує вудилище D-петлею при роботі в обмежених умовах, дозволяючи робити далекі кидки без застосування зайвих зусиль. Незважаючи на те, що шнур спочатку призначений для спей-закидів, він прекрасно справляється зі звичайними оверхеднимі закидами, легко і точно доставляючи нахлистову мушку в потрібну точку. І, природно, такі шнури дають ідеальну презентацію. Багато спробувавши цей шнур, відразу його придбали, вважаючи його ідеальним "Тріангл" шнуром.

Шнури RIO InTouch допомагають нахлистовіку мати найкращий зв'язок з рибою на рівні, недосяжному досі. Створені на основі технології ConnectCore, що забезпечує екстра-малорозтяжні шнура, вони дають колосальний рівень чутливості, забезпечують кращий таймінг, точний і швидкий мендінг.

За рахунок мінімальної розтяжності "в руку" передається будь-яке торкання риби до мушки, підсікання виходить блискавичною і своєчасною.

Шнур забарвлений в два кольори. Перехід між світлою головою персикового кольору і болотно-зеленим, ранінг значно полегшує визначати "точку завантаження".

У шнура між головою і ранінг є "handling section" (секція для утримання), збільшений діаметр якої дозволяє більш дозовано і чітко контролювати закид.

RIO InTouch Single Handed Spey переміг в номінації "Кращий нахлиствий шнур 2015-2016 років" на найбільшій європейській рибальської виставці EFFTEX-2015 року, яка проходила у Варшаві в цьому (2015) році.Зроблено в США

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Нахлистовий шнур RIO InTouch Single Handed Spey WF7F, 7 класу Купити за 4147.00 грн.

  • Производитель: RIO Products
  • Код товара: 00000041422
  • Доступность: На складе
  • 4147.00 грн.