Колір: блідо коричневий (MISTY CAMEL)

Суміш волокон Slinky Fibre з декількох кольорів.

Slinky Fibre - одна з версій волокон, що імітують бактейл. І, напевно, дає найбільший обсяг (при застосуванні того ж самого кількості матеріалу) через свою агресивною хвилястість. За своєю жорсткістю і товщині волокон нагадує бактейл. На відміну від натурального хутра штучні волокна більш стійкі до механічних пошкоджень. М'який блиск, хвиляста і напівпрозора структура при русі дуже добре імітують луску риби.

Практично не вбирає в себе воду, завдяки чому великі об'ємні мушки закидаються значно легше мушок такого ж розміру, але пов'язаних з натуральних матеріалів.

Застосовується у всіх видах мушок, як прісноводних, так і морських. Крило з цього матеріалу має злегка блискучий напівпрозорий і досить об'ємний силует. Особливу популярність придбав після появи таких мушок, як Surf Candy і Ultra Shrimp, створених знаменитим американським в'язальники Бобом Поповичем (Bob Popovics). Прекрасний матеріал для щучих, морських та інших стримеров, мушок для зубатих хижаків. Більш хвилястий, ніж аналоги (Supreme Hair, Unique Hair). З нього створюється прекрасна основа для більш м'яких і грайливих матеріалів, які встановлюються в верх крила стримерів.

 Довжина волокон - близько 22 см.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Матеріал для крила стримерів Just Add H2O Baitfish Blend, колір рожево бежевий (MISTY CAMEL) Купити за 132 грн.

  • Виробник: Just Add H2O
  • Код товара: 00000055896
  • Наявність: Є в наявності
  • 132 грн.