Колір: коричневий з червоним (SUNSET FRENZY)

Суміш волокон Slinky Fibre з декількох кольорів..

Slinky Fibre - одна з версій волокон, що імітують бактейл. І, напевно, дає найбільший обсяг (при застосуванні того ж самого кількості матеріалу) через свою агресивною хвилястість. За своєю жорсткістю і товщині волокон нагадує бактейл. На відміну від натурального хутра штучні волокна більш стійкі до механічних пошкоджень. М'який блиск, хвиляста і напівпрозора структура при русі дуже добре імітують луску риби.

Практично не вбирає в себе воду, завдяки чому великі об'ємні мушки закидаються значно легше мушок такого ж розміру, але пов'язаних з натуральних матеріалів.

Застосовується у всіх видах мушок, як прісноводних, так і морських. Крило з цього матеріалу має злегка блискучий напівпрозорий і досить об'ємний силует. Особливу популярність придбав після появи таких мушок, як Surf Candy і Ultra Shrimp, створених знаменитим американським в'язальники Бобом Поповичем (Bob Popovics). Прекрасний матеріал для щучих, морських та інших стримеров, мушок для зубатих хижаків. Більш хвилястий, ніж аналоги (Supreme Hair, Unique Hair). З нього створюється прекрасна основа для більш м'яких і грайливих матеріалів, які встановлюються в верх крила стримерів.

 Довжина волокон - близько 22 см.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Матеріал для крила стримерів Just Add H2O Baitfish Blend, колір коричневий з червоним (SUNSET FRENZY) Купити за 132 грн.

  • Виробник: Just Add H2O
  • Код товара: 00000055898
  • Наявність: Є в наявності
  • 132 грн.