Колір: верблюжий (CAMEL)

Одна з версій волокон - імітацій бактейла. І, напевно, дає найбільший обсяг (при застосуванні того ж самого кількості матеріалу) через свою агресивною хвилястість. За своєю жорсткість та товщину волокон нагадує бактейл. На відміну від натурального хутра штучні волокна більш стійкі до механічних пошкоджень. М'який блиск, хвиляста і напівпрозора структура при русі дуже добре імітують луску риби.

Практично не вбирає в себе воду, завдяки чому великі об'ємні мушки закидаються значно легше мушок такого ж розміру, але зв'язаних з натуральних матеріалів.

Застосовується у всіх видах мушок, як прісноводних, так і морських. Крило з цього матеріалу має злегка блискучий напівпрозорий і досить об'ємний силует. Особливу популярність придбав після появи таких мушок, як Surf Candy і Ultra Shrimp, створених знаменитим американським в'язальники Бобом Поповичем (Bob Popovics). Прекрасний матеріал для щучих, морських та інших стримеров і мушок для зубатих хижаків. Більш хвилястий, ніж аналоги (Supreme Hair, Unique Hair). З нього створюється прекрасна основа для більш м'яких і грайливих матеріалів, які встановлюються в верх крила стримеров.

 

Довжина волокон - близько 22 см.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Матеріал для крила стримеров Just Add H2O Slinky Fibre, колір верблюжий (CAMEL) Купити за 119 грн.

  • Виробник: Just Add H2O
  • Код товара: 00000055895
  • Наявність: Є в наявності
  • 119 грн.