Колір: верблюжий (CAMEL)

Одна з версій волокон - імітацій бактейла. І, напевно, дає найбільший обсяг (при застосуванні того ж самого кількості матеріалу) через свою агресивною хвилястість. За своєю жорсткість та товщину волокон нагадує бактейл. На відміну від натурального хутра штучні волокна більш стійкі до механічних пошкоджень. М'який блиск, хвиляста і напівпрозора структура при русі дуже добре імітують луску риби.

Практично не вбирає в себе воду, завдяки чому великі об'ємні мушки закидаються значно легше мушок такого ж розміру, але зв'язаних з натуральних матеріалів.

Застосовується у всіх видах мушок, як прісноводних, так і морських. Крило з цього матеріалу має злегка блискучий напівпрозорий і досить об'ємний силует. Особливу популярність придбав після появи таких мушок, як Surf Candy і Ultra Shrimp, створених знаменитим американським в'язальники Бобом Поповичем (Bob Popovics). Прекрасний матеріал для щучих, морських та інших стримеров і мушок для зубатих хижаків. Більш хвилястий, ніж аналоги (Supreme Hair, Unique Hair). З нього створюється прекрасна основа для більш м'яких і грайливих матеріалів, які встановлюються в верх крила стримеров.

 

Довжина волокон - близько 22 см.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Матеріал для крила стримеров Just Add H2O Slinky Fibre, колір верблюжий (CAMEL)

  • Виробник: Just Add H2O
  • Модель: 00000055895
  • Наявність: Є в наявності
  • 119 грн.