<
Увага! Шановні клієнти!
Замовлення зроблені у нас на веб-сайті з 27.06.2020 по 06.07.2020 будуть оброблені 07.07.2020
Консультації по телефону в цій проміжок часу не доступний.
Якщо ви знаходитесь в Києві, то наш магазин відкритий на вулиці Туполєва 50/20, ви можете самостійно зробити покупку, без допомоги консультанта.

Діаметр: 0.026 "(0,66 мм)

Розривне навантаження: 15lb (6.8 кг)

Геометрія: Level (має однаковий діаметр по всій довжині) з потовщеною передньою частиною довжиною 15 футів (4.57 м)

Довжина: 100 футів (30.5 метра)

Колір: світло-сірий з помаранчевої товстої частиною

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


RIO продовжує розширювати асортимент шнурів з надзвичайно високою чутливістю. Після надзвичайного успіху шнура Perception ця компанія випустила раннінг ConnectCore. Шнури, зроблені із застосуванням цієї технології, допомагають нахлистовику мати найкращий зв'язок з рибою на рівні, недосяжному досі. Створені на основі технології ConnectCore, що забезпечує екстра-Малорозтяжні шнура, вони дають неймовірний рівень чутливості, забезпечують кращий таймінг, точний і швидкий мендінг. За рахунок мінімальної розтяжності "в руку" передається будь-яке торкання риби до мушки, підсікання виходить блискавичною і своєчасною.

Крім того, виробник заявляє, що Раннінг ConnectCore практично не плутаються. Добре б... Час покаже - виробники такого рівня дарма подібні заяви не роблять.

Він має товсту і яскраву передню частину довжиною від 15 до 18 футів (4.5 - 5.5 метрів), яку дуже зручно тримати і добре видно.

Довжина Раннінг 100 футів.

Має передню петлю довжиною 8 дюймів для швидкої заміни стріляючих голів.

Застосовувані оригінальні технології РІО:

XS - технологія, яка покращує ковзаючі властивості шнура і його стійкість до забруднення. Фахівцями РІО розроблений особливий "букет" з ПВХ і силікону для покриття поверхні шнура при його виробництві. Застосування технології XS дозволяє створювати шнури, які більш стабільні, менш схильні залучати і збирати бруд.

ConnectCore - нова технологія RIO, що мінімізує розтяжність нахлистового шнура. Коли основним джерелом інформації про клювання є сенсорне сприйняття, розтяжність шнура є зло. Нові шнури від РІО, побудовані на основі технології ConnectCore, забезпечать чітку і ясну передачу будь-якого дотику вашої мушки і / або дотику до неї, відкриваючи нові світи сприйняття і чутливості з Малорозтяжні шнурами. Час реакції стає мінімальним, гачок миттєво і точно стає на місце. Шнури з технологією ConnectCore - секретна зброя успіху для любителів нахлистовою лову.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий ранінг RIO ConnectCore Shooting Line, діаметр: 0.026 "(0,66 мм)

  • Виробник: RIO PRODUCTS
  • Модель: 00000035854
  • Наявність: Є в наявності
  • 1740 грн.