Клас: 7

Конструкція: TT (Triangle Taper - голова у вигляді довгого переднього конуса)

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 40 футів (12.19 метра), ранінг 50 футів (15.24 метра)

Колір: безбарвний (CLEAR)

Швидкість занурення: Type 1 (інтермедійний) - 1.25-1.75 дюймів / сек (3.18-4.45 см/сек)


Самий невидимий шнур Triangle Taper! Центр шнура з монофільного матеріалу, покритий прозорою опліткою - комбінація, яка забезпечить саму непомітну для риби подачу мушки.

Додайте до цього дуже слабку негативну плавучість (1.25-1.75 дюймів (3.18-4.45 см) в секунду) - шнур ніколи не буде продавлювати поверхневу плівку води. Передній конус довжиною 36-40 футів (10.97-12.19 метра) забезпечує мінімальний звук від падіння шнура на воду (практично вся маса шнура видалена на максимальну відстань від мушки).

Реальний шнур-невидимка, який не злякає саму обережну рибу в будь-яких умовах. Особливо гарний при лові на емерджери, мокрі мушки, німфи.

Triangle Taper є суцільним і довгий передній конус. Така геометрія шнура забезпечує найкращу передачу енергії при закиданні, оскільки більш важка частина шнура постійно "розгортає" легшу. Завдяки такій конструкції також досягається найделікатніша презентація - адже майже вся маса шнура віддалена від місця приводнення мушки. Відмінні рол касти на дистанцію 18 метрів - не проблема з цими шнурами. Комбінація довший передній секції і тонкого ранінга робить цей шнур прекрасним для далеких і точних закидів. Якщо ви часто ловите великими мушками і відчуваєте, що шнур не розгортається - його легко можна підрізати і зробити "робочим" - це практично не вплине на вагу голови в цілому. Один з небагатьох шнурів, що забезпечують відмінну роботу як при далеких закинув над головою, так і при ближніх ролл касти. Ви будете вражені акуратністю і точністю при лову з цим шнуром.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Freshwater MonoClear Line TTMC7I, 7 класу Купити за 2228.00 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000036719
  • Наявність: Є в наявності
  • 2228.00 грн.