Клас: 10.5

Вага: 425 Грейн

Конструкція: TT (Triangle Taper - "голова у вигляді довгого переднього конуса")

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 25 футів (7.62 метра), ранінг 65 футів (19.81 метра)

Колір: яскраво-жовта голова / блакитний ранінг (CHARTREUSE / BLUE)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


Спочатку цей шнур проектувався для закидання одноручним вудлищем в дуже обмежених умовах, Ви можете робити з ним будь-які закиди - над головою, сингл-спей, скеджіт-кидки, свіч, дабл-спей, закидання в скандинавському стилі, ролл-касти з вистрілюванням.

Шнури Амбуш класу 9 і вище мають довшу голову і ідеально підходять для свіч і коротких дворічних вудлищ. Один з дуже небагатьох дворучних шнурів типу "скагіт" з інтегрованим ранінгом.

 

Примітки щодо використання

 

1. Загальний опис.

Короткоголовий шнур з конструкцією "вдосконалений Triangle Taper". Треба розуміти, вага і конструкція голови ідеальні для розвороту, закидання великих мушок, але в той же час тяжкість впливає на дальність польоту шнура, чим важче шнур, тим більше він прагне до поверхні. Вибираючи цей шнур, ви повинні розуміти, що він розрахований на «важку роботу», а не на презентацію сухих мушок на 24 номері гачка.

2. Звичайне використання

Для риболовлі в умовах з дуже обмеженим простором ззаду. Коротка голова швидко завантажує вудилище і забезпечує закид важких і об'ємних оснасток. Короткий задній конус дуже полегшує виконання одноручним вудилищем рол і будь-яких спей закидів з вистрілюванням. Через значну вагу голова шнура "впивається" в водну поверхню, роблячи шнур ідеальним для класичної "мокрої" проводки і лову на стримери зі стрипами.

3. Використання зі свіч-вудлищами.

Коротка голова Амбуш робить його ідеальним шнуром для свіч-вудилищ. Як правило, беріть шнур на 3 класу важче класу вудилища для спей-закидів. Якщо ви в основному плануєте закидати над головою - візьміть шнур на 2 класу важче.

4. Використання в сканди-стилі.

Якщо Ви віддаєте перевагу закидання в скандинавському стилі і андерхенд, беріть Амбуш на 3 класу важче вашого двуручника. Амбуш прекрасно працює з будь-якими версілідерамі (полілідерамі). Загальна рекомендована довжина полілідера - від однієї до півтора довжин вудилища. Так як версілідери фактично подовжують амбуш, їх застосування призводить до уповільнення закидання і збільшення його дистанції.

5. Використання в скагіт-стилі.

Шнури типу скагіт (або скеджіт) робляться для закидання великих важких мушок і важких потопаючих кінців (полілідеров). Амбуш схожий на інші скагіт шнури по довжині голови, але має більш довгий передній конус (короткий Triangle Taper), що значно пом'якшує закид і презентацію. Якщо Ви будете працювати закидами в скагіт стилі, то ми рекомендуемо шнур на 4 класу важче класу вудилища.

Має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудлища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Ambush TTAM10.5F, 10.5 клас Купити за 2376 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000042711
  • Наявність: Є в наявності
  • 2376 грн.