Клас: 8

Вага голови (50 футів): 381 Грейн

Конструкція: TT (Triangle Taper - "голова у вигляді довгого переднього конуса")

Довжина: 105 футів (31.5 метрів), довжина голови (переднього конуса) 50 футів (15.24 метра), ранінг 55 футів (16.76 метра)

Колір: голова кольору слонової кістки / світло-зелений раннінг (IVORY / WILLOW)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


Шнур Triangle Taper Steelhead забезпечує ідеальну презентацію мушки на великих дистанціях. Він є прекрасним інструментом для точних, далеких і акуратних закидів. Відмінний для рол і будь-яких видів cпей закидів, він, тим не менш, чудово "літає". Може використовуватися на будь-яких вудилищах - одноручних, дворучних та свічах.

Шнури Triangle Taper дають таку презентацію мушки, якість і витонченість якої неможливо повторити ні з яким іншим шнуром. Triangle Taper є суцільним і довгий передній конус довжиною від 27 до 40 футів. Така геометрія шнура забезпечує найкращу передачу енергії закидання, оскільки більш важка частина шнура постійно "розгортає" легшу. Завдяки такій конструкції також досягається найделікатніша презентація - адже майже вся маса шнура віддалена від місця приводнення мушки. Комбінація довший передній секції і тонкого ранінга робить цей шнур прекрасним для далеких і точних закидів. Якщо ви часто ловите великими мушками і відчуваєте, що шнур не розгортається - його легко можна підрізати і зробити "робочим" - це практично не вплине на вагу голови в цілому. Один з небагатьох шнурів, що забезпечують відмінну роботу як при далеких закинув над головою, так і при ближніх рол касти. Ви будете вражені акуратністю і точністю при лові з цим шнуром.

Має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудлища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Steelhead TTST8F, 8 класу, слонова кістка / вербовий Купити за 2376 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000025666
  • Наявність: Є в наявності
  • 2376 грн.