Клас: 8

Конструкція: TT (Triangle Taper - "голова у вигляді довгого переднього конуса")

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 27 футів (8.23 метра), ранінг 63 фути (19.20 метра)

Колір: яскраво-жовтий (YELLOW)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


З головою середньої довжини, яка швидко завантажує вудилище, цей плаваючий шнур чистого жовтого кольору просигналізує вам про будь-яку зміну поведінки вашої мушки: про кожній зупинці, про кожного посмикування, про кожного зачіпанні. Коли риба примхлива або обережна - це дуже сильно допомагає. Ви можете трохи підрізати кінчик шнура, якщо ловите особливо важкими німфами і / або оснащеннями. За рахунок досить важкої голови середньої довжини відмінно справляється з будь-якими завданнями, що виникає при лові на стрімер. Нахлистовий шнур, який можна назвати "універсальним" - він забезпечує тиху і м'яку презентацію і, одночасно, працює з досить важкими мушками.

Геометрія шнура "Triangle Taper" являє собою суцільний і довгий передній конус. Така геометрія шнура забезпечує найкращу передачу енергії при закиду, оскільки більш важка частина шнура постійно "розгортає" легшу.

Має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудлища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Triangle Taper Nymph TTNF8, 8 класу Купити за 2228 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000029224
  • Наявність: Є в наявності
  • 2228 грн.