Клас: 7

Конструкція: TT (Triangle Taper - "голова у вигляді довгого переднього конуса")

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 40 футів (12.19 метра), ранінг 50 фути (15.24 метра)

Колір: слонова кістка (IVORY)

Швидкість занурення: 0 (плаваючий)


Серед багатьох нахлистових інновацій Лі Вульфа (Lee Wulff), втілених у життя, шнури Triangle Taper є найвідомішою і популярною. Переможець у багатьох номінаціях цей шнур робить презентацію мушки, якість і витонченість якої неможливо повторити ні з яким іншим шнуром. Triangle Taper є суцільним і довгий передній конус. Така геометрія шнура забезпечує найкращу передачу енергії закидання, оскільки більш важка частина шнура постійно "розгортає" легшу. Завдяки такій конструкції також досягається найделікатніша презентація - адже майже вся маса шнура віддалена від місця приводнення мушки. Відмінні ролл-касти на дистанцію 18 метрів - не проблема з цими шнурами. Комбінація довший передній секції і тонкого ранінга робить цей шнур прекрасним для далеких і точних закидів. Якщо ви часто ловите великими мушками і відчуваєте, що шнур не розгортається - його легко можна підрізати і зробити "робочим" - це практично не вплине на вагу голови в цілому. Один з небагатьох шнурів, що забезпечують відмінну роботу як при далеких закидів над головою, так і при ближніх ролл-касти. Ви будете вражені акуратністю і точністю при лові з цим шнуром.

Має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудилища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Triangle Taper TT7F, 7 класу, слонова кістка Купити за 2079 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000027375
  • Наявність: Є в наявності
  • 2079 грн.