Клас: 6

Конструкція: TT (Triangle Taper - голова у вигляді довгого переднього конуса)

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 40 футів (12.19 метра), ранінг 50 футів (15.24 метра)

Довжина потопаючого кінця: 12 футів (3.6 метра)

Колір: плаваюча частина шнура кольору слонової кістки і сірий потопаючий кінець (IVORY/GREY)

Швидкість занурення кінця: 8.3-12.7 см/сек (3.25-5.00 ips)


Дуже корисний і цікавий шнур від Royal Wulff для тих, хто в більшості випадків на рибалці ловить на мокрі мушки, німфи, маленькі стрімера. Поєднання потопаючого кінця і геометрії Triangle Taper робить його дуже комфортним в умовах, коли потрібно працювати спей/рол закидом і заглибити нахлистову мушку в товщі води.

Triangle Taper є суцільним і довгий передній конус довжиною від 27 до 40 футів. Така геометрія шнура забезпечує найкращу передачу енергії закидання, оскільки більш важка частина шнура постійно "розгортає" легшу. Завдяки такій конструкції також досягається найделікатніша презентація - адже майже вся маса шнура віддалена від місця приводнення мушки. Відмінні рол-касти на дистанцію 18 метрів - не проблема з цими шнурами. Комбінація довший передній секції і тонкого ранінга робить цей шнур прекрасним для далеких і точних закидів. Якщо Ви часто ловите великими мушками і відчуваєте, що шнур не розгортається - його легко можна підрізати і зробити "робочим" - це практично не вплине на вагу голови в цілому. Один з небагатьох шнурів, що забезпечують відмінну роботу як при далеких закинув над головою, так і при ближніх рол-касти. Ви будете вражені акуратністю і точністю при лові з цим шнуром.

Довжина шнура 90 футів (27 метрів): передній конус довжиною 36-40 футів (10.97-12.19 метра) і 54-50 футів (16.46-15.24 метра) ранінг. Довжина потопаючого кінця - 10-12 футів (3,0-3,6м) в залежності від класу шнура.

Плаваюча частина шнура має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудлища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур Royal Wulff Triangle Taper Sink Tip TTSK6, 6 клас Купити за 2079 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000036723
  • Наявність: Є в наявності
  • 2079 грн.