Клас: 5

Вага: 215 Грейн

Геометрія: TT (Triangle Taper - "голова у вигляді довгого переднього конуса")

Довжина: 90 футів (27,0 метрів), довжина голови (переднього конуса) 20 футів (6.10 метра), ранінг 70 футів (21.34 метра)

Колір: безбарвна прозора голова/ранінг жовтий шартрез (CLEAR/CHARTREUSE)

Швидкість занурення голови: 1.25-1.75 ips (3.2-4.5 см / сек - інтермедійна/дуже повільно тоне)


Компанія Роял Вульф (Royal Wulff) зробила цю версію нахлистового шнура Ambush, який став найуспішнішим проектом компанії Royal Wulff за останні роки, для нахлистовиків, що вважають за краще ловлю обережної риби на приманки, що працюють в товщі води. Прозорий інтермедійним кінець довжиною 20 футів менше турбує поверхню води і дозволить провести приманку глибше, акуратніше і тихіше.

Якщо в кількох словах - цей варіант шнура Ambush для ситуацій, коли вам необхідно працювати в дуже обмежених умовах і робити проводку мокрих мушок, стімерів або німф.

Спочатку цей шнур проектувався для закидання одноручним вудлищем в дуже обмежених умовах, Ви можете робити з ним будь-які закиди - над головою, сингл-спей, скеджіт-кидки, свіч, дабл-спей, закидання в скандинавському стилі, ролл-касти з вистрілюванням.

Шнури Амбуш класу 9 і вище мають довшу голову і ідеально підходять для свіч і коротких дворічних вудлищ. Один з дуже небагатьох дворучних шнурів типу "скагіт" з інтегрованим ранінгом.

 

Примітки щодо використання

 

1. Загальний опис.

Короткоголовий шнур з конструкцією "вдосконалений Triangle Taper". Треба розуміти, вага і конструкція голови ідеальні для розвороту, закидання великих мушок, але в той же час тяжкість впливає на дальність польоту шнура, чим важче шнур, тим більше він прагне до поверхні. Вибираючи цей шнур, ви повинні розуміти, що він розрахований на «важку роботу», а не на презентацію сухих мушок на 24 номері гачка.

2. Звичайне використання

Для риболовлі в умовах з дуже обмеженим простором ззаду. Коротка голова швидко завантажує вудилище і забезпечує закид важких і об'ємних оснасток. Короткий задній конус дуже полегшує виконання одноручним вудилищем рол і будь-яких спей закидів з вистрілюванням. Через значну вагу голова шнура "впивається" в водну поверхню, роблячи шнур ідеальним для класичної "мокрої" проводки і лову на стримери зі стрипами.

3. Використання зі свіч-вудлищами.

Коротка голова Амбуш робить його ідеальним шнуром для свіч-вудилищ. Як правило, беріть шнур на 3 класу важче класу вудилища для спей-закидів. Якщо ви в основному плануєте закидати над головою - візьміть шнур на 2 класу важче.

4. Використання в сканди-стилі.

Якщо Ви віддаєте перевагу закидання в скандинавському стилі і андерхенд, беріть Амбуш на 3 класу важче вашого двуручника. Амбуш прекрасно працює з будь-якими версілідерамі (полілідерамі). Загальна рекомендована довжина полілідера - від однієї до півтора довжин вудилища. Так як версілідери фактично подовжують амбуш, їх застосування призводить до уповільнення закидання і збільшення його дистанції.

5. Використання в скагіт-стилі.

Шнури типу скагіт (або скеджіт) робляться для закидання великих важких мушок і важких потопаючих кінців (полілідеров). Амбуш схожий на інші скагіт шнури по довжині голови, але має більш довгий передній конус (короткий Triangle Taper), що значно пом'якшує закид і презентацію. Якщо Ви будете працювати закидами в скагіт стилі, то ми рекомендуемо шнур на 4 класу важче класу вудилища.

Має покриття J3, яке значно зменшує тертя шнура при проходженні кілець нахлистового вудлища. Це покриття дуже слизьке на дотик і покращує плавучість шнура. Воно не є просто речовиною, нанесеним на поверхню шнура - це спеціалізоване покриття інтегровано в поверхню.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Нахлистовий шнур з інтермедійної головою Royal Wulff Ambush Clear Head TTAM5FI, 5 класу Купити за 2465 грн.

  • Виробник: Royal Wulff Products
  • Код товара: 00000032429
  • Наявність: Є в наявності
  • 2465 грн.