300 грейн, 22.5 фута (6.86 метра)

Скаген (або Скеджіт) голова Beulah Tonic в корені змінила підхід до Скаген-кастингу з точки зору простоти, контролю та ефективності сучасних вудилищ. Компактна і потужна - вона є "старшим" братом скандинавської голови Elixir. Сконструйована для максимального контролю закидання - маса шнура сконцентрована найбільш підходящим чином. Досить короткий і товстий передній конус легко передає енергію довгим і / або важким Підліски (полілідерам) і великим і важким мушкам. На обох кінцях голови заводські петлі. Матеріал, з якого зроблений Tonic, практично не має пам'яті і майже не змінює свої характеристики при зміні температури.

Скагіти Tonic ідеально підходять до дворучним вудилищам Beulah, але з не меншим успіхом використовуються з вудлищами інших брендів. Якщо Ви використовуєте невеликі або легкі мушки і немає необхідності в сверхбистротонущіх полілідерах, рекомендуємо використовувати Elixir.

Довжина Beulah Tonic трохи більше двох довжин вудилища і дозволяє працювати важкими оснащеннями з легкістю і витонченістю. Скаген голови закидаються, як правило, з використанням водного якоря (закидання типу Double Spey, Snap T, Snap C і їм подібні). Чи не рекомендуємо працювати з повітряним якорем і / або оверхедів - Скаген для цього не призначений. У наших широтах Скаген необхідний для лову глибинної щуки і судака на великі і важкі мушки.

Чим же Beulah Tonic отлітчается від скагітов інших виробників? Більшість Скаген-шнурів мають велику товщину шнура по всій його довжині і мінімальну конусність. Брутально, ефективно, але... не дуже красиво. І презентація жахливо гучна... Профіль Tonic має чотири частини, кожна з яких служить поліпшенню закидання, контролю над ним і польотом. Короткий задній конус, що прикріплюється до Раннінг, допомагає шнуру швидко згортатися в тугу пулевідной петлю. Тіло шнура, в якому сконцентрована велика частина маси, знаходиться близько до тюльпана вудилища, забезпечуючи миттєву завантаження, яка необхідна при закиданні в умовах обмеженого простору. Далі йдуть компактний передній конус і кінець досить великого діаметру, які забезпечують передачу енергії, достатньої для закидання Вашого суперважких полілідера і мушки.

До головам НЕОБХІДНО окремо купувати раннінг. Ви можете мати одну котушку з намотаним Раннінг і скільки завгодно голів до неї. У голови окремо в порівнянні з повноцінним шнуром (або головою, інтегрованої / зрощеної з Раннінг) є свої переваги і недоліки. До переваг можна віднести:

1) велику універсальність і мобільність - якщо немає запасних шпуль до котушки, набагато простіше і швидше поміняти тільки голову, ніж весь шнур,

2) меншу вартість - як правило, голова коштує трохи більше половини вартості шнура, плюс раннінг - трохи більше половини вартості шнура; один раннінг і п'ять голів рівні п'яти шнурах, а стоять як три.

Єдиним недоліком голів є те, що з'єднання голови і Раннінг (як правило, "петля-в-петлю") стукає при проходженні через кільця вудилища, і це деяких рибалок дратує.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Стріляючий голова (Скаген) Beulah TONIC SWITCH HEAD 300 грейн Купити за 1425 грн.

  • Виробник: Beulah Fly Rods
  • Код товара: 00000018409
  • Наявність: Є в наявності
  • 1425 грн.